— Nezařazené —

Čo na nechty?

Ruky sú používané si najviac na tele a preto je potrebné sa o ne dostatočne a pravidelne starať. To ako vyzerajú záleží od rôznych faktorov, veľký dopad má na pokožku rúk aj nechtov aj práca, ktorú vykonávate. Možno ste čašníčka a ruky si močíte každý deň vo vode a to ich jednoznačne vysušuje. Rovnako ak pracujete napríklad v rukaviciach, či pracujete osem hodín manuálne pri stroji. Pýtate sa ako sa máte starať o svoje ruky a ? Existuje široká škála krémov určených na pokožku rúk a okolie nechtov. Treba len skúšať, nechať si poradiť a predovšetkým ich používať pravidelne aj niekoľkokrát za deň. Len tak dosiahnete pekné ruky a nechty – dennou starostlivosťou.

černé nehty

Pomôcť vyriešiť túto otázku vám môže aj špecialista. Nič vám nebráni v tom si urobiť radosť a objednať sa na manikúru. Keď prídete ku kozmetičke, ktorá sa špecializuje aj na ruky môžete si dopriať suchú alebo mokrú manikúru, rôzne zábaly a masáže zamerané práve na ruky a nechty. K manikérke chodí čoraz viacej ľudí, dokonca aj mužov a majú z toho príjemnú rutinu a za odmenu majú krásne hebké ruky. Ak máte problém práve s nechtami, na ne existujú tiež rôzne výrobky od krémov až po laky na nechty. Dôležité je aj to, aby ste si ich nestrihali alebo obhrýzali, je nutné sa naučiť používať na zastrihávanie pilník. Ten vás ochráni pred štiepením nechtov. Výživné laky dodajú nechtom vitamíny, výživu a lesk. Aby nie len vyzerali pekne, ale boli nechty aj zdravé.

fialové nehty)

Jednoduchou metódou je naozaj len pravidelne si ruky krémovať, aj stokrát za deň. Je to len o zvyku. Manikúru si môžete robiť aj doma, je to jednoduché. Venujte sa svojím rukám rovnako často ako svojej tvári, veď aj ony starnú.
Ak sa vám páčia dlhé nechty a nedarí sa vám ich vypestovať z rôznych dôvodov môžete zájsť aj k šikovnej nechtovej dizajnérke, ktorá vám z ničoho dokáže vyčarovať na rukách hotový zázrak v podobe krásnych nechtov aké si len vyberiete. Či chcete pomaľované, jednofarebné, s kamienkami alebo mate radi klasiku ako je Francúzka manikúra. Toto je tiež možnosť. Nezabúdajte, mať pekné nechty už môžete mať kedykoľvek, stačí sa len rozhodnúť pre zmenu.