Produkty

Oblečenie pre mladých? Obľúbenou predajňou je New Yorker

.

Veľmi populárnou predajňou v uplynulom období sa stal New Yorker https://www.lkx-focus.sk/oblecenie-pre-mladych-oblubenou-predajnou-je-new-yorker.  Je to medzinárodne pôsobiaca nemecká odevná spoločnosť so sídlom v Braunschweigu. Spoločnosť bola založená už v roku 1971. Má viac ako 1000 obchodov a patrí medzi najväčších predajcov odevov v Európe.

obcod


Ako začali?


Spoločnosť otvorila prvú predajňu v nemeckom Flensburgu v roku 1971. Dnes zamestnáva okolo 16 000 ľudí na plný alebo čiastočný úväzok a každý mesiac zaznamenáva viac ako 4 milióny zákazníkov. V poslednej dobe spoločnosť prudko vzrástla, čomu prispela aj úspešná expanzia po Európe.

Obchod ponúka široký výber oblečenia, doplnkov a tak isto aj obuvi. Naviac priláka zákazníkov aj svojou výhodnou cenou. Dizajn výrobkov je veľmi zaujímavý a mladistvý preto láka práve zákazníkov v mladšom veku.


Čo ponúka?


Čo sa týka oblečenia vyberie si určite každý. Obchod ponúka tak dámske ako aj pánske oblečenie. Zaujme aj široký sortiment a druhy jednotlivých kúskov oblečenia. Kolekcie ktoré ponúkajú nasledujú posledné trendy  v oblasti módy.

Obchod zastrešuje viacero značiek oblečenia napr. AMISU, CENSORED a ďalšie. Výber teda nie je obmedzený iba na jednu značku.  V ponuke môžete nájsť rifle, tričká, blúzky, pulóvre a v neposlednom rade aj športové oblečenie.

Cena jednotlivých druhov oblečenia je priamo úmerná kvalite výrobku. Nemusíme sa teda obávať vysokých cien iba z toho dôvodu, že ide o značkové oblečenie. Keďže ide o tovar určený pre aktuálne ročné obdobie, ráta sa aj z jeho obmenou.

Z môjho pohľadu ma veľmi oslovila aj veľkosť predajne a celkové príjemne prostredie. Personál Vám rád poradí a pomôže v orientácií. Najviac ma oslovil sortiment športového oblečenia, ktorý je veľmi široký a bola som s ním veľmi spokojná.

.

nakupování


Kde nakúpiť?


Spoločnosť má na Slovensku množstvo predajní kde môžete nakúpiť. Ak však vo vašom okolí takáto predajňa nie je, nezúfajte! Oblečenie si môžete objednať aj prostredníctvom e-shopu a o pár dní ho už máte doma.  

Každý z nás by si z dnešného výberu mohol nájsť svoj vlastný štýl , ktorý oceňujú najmä mladí ľudia.  Dostupnosť výberu je aj z hľadiska ročného obdobia, pre každé obdobie si nájdeme všetko čo potrebujeme. Tovar pravidelne obmieňajú a vylepšujú, čiže sa nemusíme báť jednotvárnosti. Skúste a sami sa presvedčíte o kvalitách tohto obchodu. Príjemné nakupovanie prajem! 

Oblečenie pre mladých? Obľúbenou predajňou je New Yorker
3 (60%)2
.