Produkty

Verte svojmu úsudku

Prečo sa ľudia stále zaoberajú len hlúposťami? Za niečím sa ženú, neustále sa ponáhľajú. A kde je potom ten život? Kam sa akože naozaj uberá? Ja zastávam filozofiu, že by sme si raz za čas mali aj skutočne oddýchnuť. Ale tak naozajstne, nielen tak naoko. Dlho mi trvalo, kým som pochopila, že nemusím mať vôbec žiadne výčitky, keď si raz za čas oddýchnem. Myslím si však, že ľudia by to mali začať akceptovať. Je predsa dôležité, aby sme vždy v prvom rade mysleli na seba a na svoje zdravie. Ja som sa preto rozhodla, že začnem športovať. Ale vzhľadom na moje schopnosti sa to ukázalo ako naozaj veľmi veľký problém. Tak som musela nájsť šport, ktorý bude aj pre mňa.

rybářské sítě

Zhodou náhod sa to stalo práve rybárčenie, ktoré som si zamilovala viac, než čokoľvek predtým. Prečo to tak je? Ste v prírode. Dýchate čerstvý vzduch. Zároveň ste mimo civilizácie. Jednoducho sa len tak ponevierate a pozeráte sa na rybníček. Zoberiete udicu a čakáte, čo sa vlastne naozaj stane. A keď nič nechytíte, nič sa nedeje. Aspoň ste si oddýchli. Aspoň ja mám pocit, že presne takto by sa malo chodenie na ryby naozaj brať a nie sa hnať za úlovkom.
Môj otec bol naozaj vášnivý rybár, a preto bol rád, keď som mu povedala, do čoho som sa pustila. Chcel aj chodiť so mnou, no vždy sme sa pohádali, pretože sa mu nepáčil môj oddychový štýl.

naviják

Pre neho bolo rybárčenie o chytaní rýb a o ničom inom. A áno, netvrdím, že to nie je dôležité. Ja som však verila v to, že nájdem aj iný význam všetkého, čo je okolo toho. Pre mňa bol oddych a relax to najdôležitejšie. A verím tomu, že aj vy sa z toho skutočne dostanete a poučíte sa. Veď práve to je to najlepšie, nemyslíte? Verte tomu, že nakoniec budete skutočne spokojný, keď nájdete dôvod, ktorý vám bude vyhovovať. Ja som spokojná a zrelaxovaná vždy, keď z rybačky prídem.